474bnm77s5uh5h4g1a.jpg


این مقاله از وبسایت فریلنسر shop in home برگردانده شده که در زمینه بازاریابی احساسی موثر در کسب و کار است. ممکن است شما فکر کنید که خرید کردن براساس منطق می باشد ولی در خیلی از اوقات این احساسات هستند که تصمیم می گیرند و باعث میشوند که شما خرید کنید.در حال حاضر بازاریابان برای جذب کردن مشتری از احساسات استفاده می کنند برای اینکه شما هم مشتریان بهتری داشته باشید باید درباره بازاریابی احساسی آگاهی داشته باشید بازاریابی احساسی می تواند به شما در افزایش فروش کمک کند.

مخاطب دنبال لذت می گردد.

همه مردم دوست دارند که دنبال لذت باشند و دنبال امیدواری هستند و در آخر می خواهند که مورد پذیرش جامعه باشند و طرد شدن را دوست ندارند.این طبیعت انسان ها می باشد که به دنبال خوبی می گردد و از بدی ها دور است.همه کارهایی که ما انجام می دهیم به دنبال لذت بردن است.

اگر ایمیل هایی را که ارسال می کنید نتایجی را که دوست دارید بدست نمی آورد شما باید کمپین های خودتان را دوباره ارزیابی نمایید.ممکن است که شما نیازهایی که مخاطبان شما دارند را برآورد نکرده باشید.مردم دنبال اجراهای کوتاه مدت و بلند مدت می گردند.تلاش هایی که برای بازاریابی موفق انجام می دهید می تواند یکی یا هر دوی آن ها را فراهم نماید وقتی این را متوجه شوید بقیه برای شما راحت است. 


بهترین روشی که شما می توانید محرک های کوتاه مدتی را انجام دهید این است که زمان بازاریابی باید مخاطب با برند شما ارتباط داشته باشد و باعث شود که احساس خوبی در مخاطب شما ایجاد شود و باعث می شود که در بازاریابی احساسی موفق شوید.مخاطبان شما باید قانع شوند که شما یک راه حل برای مسائل آنها دارید آنها باید بدانند که شما می توانید باعث بهبود زندگی آن ها در طولانی مدت شوید.

راز موفق شدن در اینستاگرام و توییتر رضایت فوری می باشد به همین خاطر است که ما سی دقیقه از زمان خود را برای مطالعه مطالب میگذاریم.زمانی که قرار است یک پیام کسب و کار سریع را ارسال نمایید.این پلتفرم ها برای اهداف بلند مدت شما خیلی جالب نیستند.

یک کار جالبی که شما می توانید در ایمیل های خود انجام دهید این است که یک تصویر خنده دار را در اول هر ایمیل بگذارید.این کار می تواند میزان ایمیل های باز شما را افزایش دهد.چون مخاطبان شما یاد می گیرند که ایمیل های شما را باز کنند.زمانی که مخاطبان شما ایمیل های شما را در صندوق پیام خود مشاهده می کنند باعث کنجکاو شدن ذهن آن ها می شود پس یکی از راه های بازاریابی احساسی می تواند این نکته باشد.

ما درباره محتوای تصویری حرف می زنیم که جالب باشید و توجه مخاطب شما به آن جلب شود اگر تصویری که ارسال می کنید غیر متحرک و کسل کننده است این کار را انجام ندهید.تصویر شما باید نماد dopamine  را داشته باشد.

انسان یک موجود احساسی هست. کارهایی که ما انجام می دهیم بر طبق شرایط احساسی ما هستند.شما می توانید از قدرت احساس مخاطب استفاده کنید تا علاقه در مخاطب شما ایجاد شود و آن ها تشویق به خرید کردن شوند. تنها شما باید بیاموزید که چطور می توانید محرک های درست روانی را در محتوای خود درست کنید تا مخاطبان شما به محصولات شما علاقمند شوند و برای بازاریابی احساسی اهمیت دارد.

برخی از احساسات شایع هستند و شما می توانید با آن محرک ها را تحریک نمایید مثل کنجکاوی ، پیشبینی و وابستگی است.احساسات تاریکی هم وجود دارند مانند گناه و ترس.

در ایمیل هایی که ارسال می کنید باید دست کم یکی از احساسات تحریک شود. ایمیل هایی که احساس ندارند برای بازاریابی مناسب نیستند چون مخاطبان شما از راه احساس با برند شما رابطه برقرار خواهند کرد. در توضیحات کالا و خدمات خود حتما از داستان استفاده کنید. از اثر بخشی مناسب کالا و خدمتتان سخن بگویید و از اینکه چه نیاز مشتری با این خدمات برآورده خواهد شد. 

خدماتی مانند freelance logo design  و یا freelance graphic design jobs نیاز به ارائه نمونه کار قبلی دارد و اگر کاری از شما به عنوان عکس روز و یا ماه انتخاب شده و یا جوایزی برنده شده حتما یاد آوری کنید و در توضیحات و تیتر کارهای خود ذکر کنید. در ضمن کارهایی که قابل سنجش نیستند کمی کار را مشکل میکنند ولی با ارتباط بیشتر با مشتریان بالقوه عملا سبک دلخواه مشتری را میتوانید دریابید.


منبع: Emotional Marketing

Online Shopping Websiteshttps://www.facebook.com/shopinhomeco

https://twitter.com/shopinhomecom

https://plus.google.com/+Shopinhome

https://www.linkedin.com/company/shopinhome

https://www.pinterest.com/shopinhomecom

https://www.instagram.com/shopinhomeco
تاریخ : جمعه 17 اسفند 1397 | 10:48 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • پینگ پنگ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic